BOROFANOHIO.NET 

Subtitle

 
 
Class of 2023
December 1
 
#
Name
High
School
Weight
1.
Dy'vaire VanDyke
Walsh Jesuit
126
2.
Kyle Snider
CVCA
182
3.
Max Ray
Bellevue
152
4.
Camden McDanel
Graham
160
5.
Connor Havill
Troy Christian
152
6.
Todd Allen
Medina Buckeye
285
7.
Nick Hart
Graham
126
8.
Dylan Russo
Olentangy Liberty
195
9.
Conner Kleinberg
Springboro
120
10.
Brock Herman
Lake Catholic
106
 

HONORABLE MENTION (ALPHABETICALLY):

Zane Adams (Preble Shawnee)

Kenyon Adkinson (Oak Harbor)

Anwar Alli (Marion Pleasant)

Hunter Andel (Garrettsville Garfield)

Jordan Ashley (Tallmadge)

Brenden Barlett (Wadsworth)

Brandon Batson (Canton GlenOak)

Tannar Beermann (Fairfield)

Marshal Bier (Hannibal River)

Joey Blaze (Perrysburg)

Lee Borders (Patrick Henry)

Devyn Boyd (Licking Valley)

Mekhi Bradley (Mansfield Senior)

Boede Campbell (Legacy Christian)

Camron Carreras (Clearview)

Shane Cheatham (Aurora)

Liam Conway (Dayton Carroll)

Landon Cook (Milan Edison)

Cody Coontz (Rootstown)

Eli Criblez (Allen East)

Brian Crevar (Walsh Jesuit)

Vinnie D'Alessandro (Mayfield)

Jackson Dougherty (Akron Hoban)

Landen Duncan (Chalker)

Christopher Earnest (Wadsworth)

Donovan Farley (Otsego)

Wyatt Ferguson (Oak Hills)

Bryson Getz (Akron STVM)

Christia Giltz (Massillon Perry)

Tristen Greatorex (Loveland)

Coen Grimm (Wadsworth)

Flint Guerra (Lebanon)

Dillon Halter (Dublin Coffman)

Max Hermes (Milan Edison)

Tyler Hicks (Beavercreek)

Creed Hill (Medina Highland)

Dominic Hoffarth (Louisville)

George Hulsey (Martins Ferry)

Nicholas Humphrys (Wadsworth)

Kaden Jett (Brecksville)

Myles Johnson (Springboro)

Zaidan Kessler (Wauseon)

Jacob Kiern (Akron STVM)

Michael Kinzel (Bowling Green)

Nate Kolbe (Western Brown)

Kayden Kralik (St. Edward)

Hayden Kuhn (Ashland Crestview)

Andrew Liber (Sylvania Northview)

Tyler Lintner (Austintown Fitch)

Elijah Llewellyn (Indian Creek)

Steffon Lowe (Akron STVM)

Hunter Martin (Beavercreek)

Austin McBurney (Massillon Perry)

Bryce McKnight (Carlisle)

Corbin Mitchell (Wapakoneta)

Garrett Montgomery (Shelby)

Lane Montgomery (Upper Sandusky)

Wyatt Moore (Hilliard Davidson)

McClain Morency (Cincinnati Anderson)

Dylan Newsome (Bishop Hartley)

Jonathan Norwood (Elyria)

Jeremy Olszko (Nordonia)

Spenser Ostovich (Steubenville)

Donovan Paes (Streetsboro)

Dominic Paterra (Indian Creek)

Anthony Perez (CVCA)

Gunnar Pool (Centerville)

Colton Powers (Marysville)

Ryan Price (Akron STVM)

Jake Richardson (South Range)

Noah Robinson (Medina Highland)

Anthony Santoro (Mayfield)

Marshal Sayre (Caldwell)

Jason Shaffer (Troy Christian)

Wyatt Shaw (Claymont)

Cooper Shore (Miami East)

Maddox Simcoe (Tiffin Columbian)

Collin Smith (Tri-Valley)

Connor Smith (Gibsonburg)

Mark Sobonya (Painesville Riverside)

Elijah Spencer (LaSalle)

Jake Starkey (South Range)

Lukas Stiles (Medina Highland)

Justin Stump (Bidwell River Valley)

Myles Takats (Perrysburg)

Tatem Toth (New Lexington)

Erich Trinski (Elyria)

Ethan Waggoner (Steubenville)

Charlie Wells (Black River)

Eric Williams (East Liverpool)

Dustin Winner (Miami East)

Gage Wireman (Allen East)

Luke Vanadia (Brecksville)

Devyn Vanest (Tuslaw)

Joey Vazsonyi (Medina Highland)

Hunter Vogus (Milan Edison)