top of page

CLASS OF 2026

April 15

Sophomores

*CAREER RECORDS ARE UNOFFICIAL*

HONORABLE MENTION (ALPHABETICALLY)

Charles Abbott (Steubenville)
Antwain Adams (Wapakoneta)
Carson Adkins (Elder)
Drew Aigler (Tiffin Columbian)
Ryder Alberty (Galion)
Brock Albright (Indian Valley)
Kahle Albright (Wauseon)
Ethan Amens (Northmor)
Aidan Autullo (Fremont Ross)
Nixon Baker (Jonathan Alder)
Hamde Bakaye (Whitehall-Yearling)
David Bania (Padua Franciscan)
Tyler Barnes (Delta)
Kian Barton (John Glenn)
Dominic Bates (John Glenn)
Jakeb Beard (Louisville)
Max Beck (Toledo St. John's Jesuit)
Ian Bee (Tallmadge)
Johnny Beltz (Alliance)
Dylan Benedum (Mogadore)
Jacob Bergman (Anthony Wayne)
Jack Berry (Franklin)
Antonius Bertone (Perry)
Talen Blogna (St. Ignatius)
Breese Bollenbacher (Van Wert)
Abel Bolyard (Louisville)
Isaiah Brady (Carlisle)
Drake Brasiel (Aurora)
Dawson Brimmer (Clyde)
Colin Broxterman (Elder)
Kaliber Brubaker (Findlay)
Robert Buchheit (Beaver Local)
Wyatt Buell (Wapakoneta)
Landen Cahill (Licking Heights)
Carson Campbell (Northmor)
Craig Campbell (Green)
Blake Cancel (Elyria)
Kahl Cannon (Oregon Clay)
Johnny Carnes (Wapakoenta)
Brady Carr (Northmor)
Cole Cereghin (Napoleon)
Shepard Charlton (Benedictine)
John Childs (Carrollton)
Ghamari Clayton (Akron STVM)
Luke Clement (Genoa)
Devion Coffin (Benedictine)
Chase Cone (Olentangy Berlin)
Will Conroy (St. Ignatius)
Gavin Cornell (Port Clinton)
Nick Coverstone (Hilliard Darby)
Luke Crosier (Westland)
Noah Curry (Licking Valley)
Rocco Czarnecki (CVCA)
Clayton Day (West Branch)
Brian Denamen (West Geauga)
Wyatt Denney (Cardington-Lincoln)
Louden Dixon (West Holmes)
Brycen Dunlap (Monroeville)
Deacon Dutton (Delaware Hayes)
Jake Earnest (Wadsworth)
Diezel Edgar (Rittman)
Sam Ediger (Dalton)
Owen Edwards (John Glenn)
George Eggers (Napoleon)
Dareyan Egner (Franklin)
Eian Englehart (Avon)
Luke Evensen-Hein (Walsh Jesuit)
Ben Federle (Waynesville)
Heath Ferguson (North Union)
Jesse Ferrell (Hamilton Township)
Nash Finley (Granville
Hines Ford (Barnesville)
Blake Frantz (Wadsworth)
Cooper Frye (Delaware Hayes)
Scott Fuller (Genoa)
EJ German (Brecksville)
Michael Gessner (Clyde)
Xander Gfell-King (Milan Edison)
Niko Giatis (Medina Highland)
Cael Gilmore (Marengo Highland)
Taegan Gilmore (Medina)
Conner Green (Logan Elm)
Caleb Greenwood (Beachwood)
Mavrik Gregory (Mount Vernon)
Nate Grieger (Avon Lake)
Jaden Griffith (Marion Harding)
Marvin Guerra (Painesville Harvey)
Ethan Haer (Tuslaw)
Mason Haines (Smithville)
Nathan Hale (Valley Forge)
Benjamin Hall (Alliance)
Gavin Hang (West Branch)
Phillip Hash (Bidwell River Valley)
Thomas Hernandez (Delta)
Brahm Hostetler (Orrville)
Dayne Howey (Fremont Ross)
Taven Huff (London)
Rylan Hurley (Akron STVM)
Collin Isaac (Tippecanoe)
Brayden Isaacs (Franklin)
Noah Jackson (Moeller)
Tristan Jackson (Bedford)
Ben Jacobs (Bellevue)
Kyle Jardine (Wadsworth)
William Jenkins (Vincent Warren)
Ronald Johnson (Dayton CJ)
Trent Johnson (Patrick Henry)
Zander Joltin (West Geauga)
John Jones (Benedictine)
Caden Kaleal (West Geauga)
DeMarco Kates (Colerain)
Nickolai Kaye (Piqua)
Lance Kearney (Waynedale)
Dominic Kemble (Ravenna Southeast)
Grant Kennedy (Jackson)
Michael Kennedy (Aurora)
Edward Kessen (Delphos St. John's)
Jacob Kiehl (St. Edward)
Antonio Kish (Olentangy Liberty)
Andrew Kraft (Lancaster)
Ean Kulcsar (Barberton)
Aiden Kyser (Vermilion)
Jake Landis (Graham)
Nick Lautar (Lebanon)
Kaden Lawson (Tuslaw)
Abram Lazarus (C.F. Northwest)
Devon Legleitner (Vincent Warren)
Omar Leon (Akron Springfield)
Logan Letner (Cloverleaf)
Ethan Lewis (Upper Sandusky)
Jacob Lewis (Jefferson Area)
Marquis Lucas (Walnut Ridge)
Joseph Lugabihl (Wauseon)
Jute Marihugh (Hilliard Davidson)
Bodie Martin (Amanda-Clearcreek)
Braxden Martin (Sandusky Perkins)
Drayston Martin (Ashland)
Peyton Martin (West Holmes)
Mason Massouh (Revere)

Timothy Mazur (St. Edward)
Logan McClellan (Tri-Valley)
Malachi McCullough (Washington CH)
Landon McCargish (Northmont)
Julian McGinty (Ontario)
Braiden McGinnis (Jackson)
Finn McHugh (Upper Arlington)
Chase McKenna (Walsh Jesuit)
Luke McMillion (Indian Creek)
Nolan McMorrow (Claymont)
Virgil McVicker (Fairless)
Kolten Mellon (Wadsworth)
Alex Mickens (Olentangy Liberty)
Aidan Milam (Olentangy Liberty)
Brayden Miles (Brunswick)
Bodee Miller (Oak Harbor)
Deacon Mock (Warren Howland)
Alijah Mohanna (LaSalle)
Hezekiah Molina (Clear Fork)
Liam Montgomery (Massillon Perry)
WoJo Moore (Watkins Memorial)
Marshall Morency (Cincinnati Anderson)
Tony Mrosko (Avon)
Sulaiman Muhammed (Dayton Northridge)
Jarrett Mullen (Wapakoneta)
Luke Mullins (Mount Vernon)
TJ Murray (Troy)
Nick Nemeth (Holy Name)
Beau Nezbeth (Louisville)
Cliff Nicholson (Medina)
Jordan Noble (Bridgeport)
Aidan O'Donnell (Warren Howland)
Blake Opichka (Madeira)
Kaden Orndorff (Coventry)
Trevor Osborne (Walsh Jesuit)
DJ Otero (Lutheran West)
Cash Owen (Sheridan)
Roderick Owens (Kettering Alter)
Brody Palm (Harrison)
Matt Palmer (Grove City)
Nicholas Parks (Seneca East)
Stepehen Patterson (Waynedale)
Stam Paxos (North Canton Hoover)
Brayden Phillips (Tecumseh)
Ben Pierce (Chippewa)
Malakii Pinkelton (Port Clinton)
Cameron Plotts (Massillon Perry)
Hunter Pollock (Clyde)
Logan Pontious (Montpelier)
Gavin Pownall (Indian Creek)
Brody Presar (Wapakoneta)
Dominic Prosperi (Canton South)
Evan Protopapa (Austintown Fitch)
Malik Quiles (Hughes)
Collin Rachel (Bryan)
Gael Ramirez (West Clermont)
Jacob Ramirez (Central Crossing)
Harrison Ratliff (New Lexington)
River Reed (Westland)
Colton Rhoads (Louisville)
Camden Richardson (New Philadelphia)
Gavin Ridenour (Wapakoneta)
Kase Rogers (Firelands)
Royce Rogers (Springfield)
Baden Root (Graham)
Caiden Rosario (Lorain)
Tyler Rowles (North Royalton)
Michael Rusinko (Strongsville)
Colton Russell (Olentangy Liberty)
Caleb Ryman (Covington)
Shane Saito (Perrysburg)
Frankie Salvino (Massillon Washington)
Eli Sanchez (Sandusky Perkins)
Chance Schlauch (Perry)
Kaiden Schlosser (Mount Vernon)
Joe Schnurstein (Cincinnati Anderson)
Preston Schuler (Olentangy)
Grant Sedlick (Upper Arlington)
Tyson Seesholtz (South Range)
Trent Sharp (Marysville)
Jeremy Sibrel (Beavercreek)
Logan Sifuentes (Liberty Center)
Anthony Sindelar (Streetsboro)
Luke Slone (Willard)

Cooper Smith (Steubenville)
Luke Snyder (Kettering Alter)
Lars Soles (Archbold)
Andrew Sorenson (Columbia)
Mike Soto (Genoa)
Dylan Sours (West Holmes)
DeAngelo Spear (Canton South)
Mason Spence (Westerville North)
Jaxin Stancombe (Madison Comprehensive)
Ian Starkey (Indian Creek)
Daniel Stephens (Olentangy)
Tyler Stevens (Miami Trace)
Presley Stewart (Eaton)
Carter Stuckey (Wauseon)
Braedyn Tammarine (Liberty Center)
Colten Taylor (Graham)
Trent Thompson (Tippecanoe)
Christopher Timms (Indian Lake)
Tyler Tirabassi (Walsh Jesuit)
Alex Tolliver (Waverly)
Theorie Troxell (Oak Hills)
Nicholas Turba (Aurora)
Tyler Ulmer (New Philadelphia)
Lincoln Wallace (Minerva)
Brennan Warwick (Massillon Perry)
Matt Webster (Jefferson Area)
Colton Wenger (Clear Fork)
Logan White (Harrison)
Aiden Wilson (Massillon Washington)
Mason Winter (Massillon Jackson)
Peyton Wuebker (Toledo Whitmer)
Braylon Young (Lancaster)
Tanner Young (Bidwell River Valley)
Jay Zang (Bishop Hartley)
Joshua Zimmer (Teays Valley)
Jackson Zunk (Port Clinton)

bottom of page