BOROFANOHIO.NET 

Subtitle

 
Class of 2020
February 9
 
 NAME
 High School
Weight
1.
Julian Tagg
Brecksville
120
2.
E'lan Heard 
LaSalle
138
3.
Jacob Lagoa
Ashtabula St. John 
170
4.
Nevan Snodgrass
Kettering Fairmont
160
5.
Logan Agin
 Lancaster
106
6.
Mick Burnett
Elyria
126
7.
Bryce Hepner
St. Edward
126
8.
Dylan Shawver
Elyria
113
9.
Anthony D'Alesio
 Canfield
170
10.
Kevin Contos
Genoa Area
152
11.
Jimmy Carmany
Brecksville
126
12.
Cole McComas
Beaver Local
113
13.
Scott Richter
St. Edward
113
14.
Jacob Padilla
Huber Heights Wayne
285
15.
David Cumberledge
 Ashtabula St. John
152
16.
Jax Leonard
Louisville
145
17.
Najee Lockett
St. Ignatius
160
18.
Brett McIntosh
Harrison
152
19.
Logan Hoskins
Vandalia Butler
120
20.
Breslin Walker
CVCA
220
 

Honorable Mention (Alphabetically):

Antoine Allen (LaSalle)

Conor Becker (Norhmor)

Gavin Bell (Beavercreek)

Jarrett Bischoff (Wauseon)

Daniel Bucknavich (Midview)

Peyton Burgdorf (Firelands)

Jack Collins (Elder)

Nick Crawford (Canfield)

Zak Crissman (Akron SVSM)

Gavin Davis (Loudonville)

Pino Dipierro (Berea-Midpark)

Dante DiTullio (Mason)

Josh Dunn (Goshen)

Noah Eikenberry (Kenton)

Trey Finnearty (Circleville)

Cole Foor (Watkins Memorial)

Ethan Hatcher (Brecksville)

Ethan Hernandez (Norwalk)

Noah Inboden (Nelsonville York)

Evan Kaeck (Wapakoneta)

Brian Kilbane (St. Edward)

Mason Kleinberg (Springboro)

Andrew Knick (Northmont)
Peyton Kostelic (Canfield)

Peyton Lane (National Trail)

Seth Lambers (Elder)

Skyler Lasure (Beaver Local)

Antonio Lecki (Milbury Lake)

Najee Lockett (St. Ignatius)

Dominic Loparo (Wadsworth)

Adam Luster (Massillon Perry)

Brier Marthey (Tuslaw)

Tanner May (Carey)

Sam McNulty (Sandusky Perkins)

Dusty Morgillo (Genoa)

Wil Morrow (Patrick Henry)

Nick Nastasi (Kenston)

Ricardo Oviedo (Perrysburg)

Wyatt Riddle (East Clinton)

Blake Robbins (Louisville)

Carlton Roberts (Rossford)

George Rozier (Akron Firestone)

Kyle Rowan (Perry)

Blake Saito (Olentangy Liberty)

Gavin Sampsel (Massillon Perry)

Daniel Segura (Dublin Scioto)
Andrew Shaffer (Graham)

Isaiah Stickley (Graham)
Jeremy Tracey (Ashland)

Ethan Turner (Troy Christian)

Jake Williams (Massillon Perry)

Matt Williams (CVCA)

Cael Woods (West Holmes)

Skylor Wooley (East Liverpool)

Isaiah Worthman (Dayton Chaminade-Julienne)

Blake Wright (Westerville North)