BOROFANOHIO.NET 

Subtitle

 
Class of 2020
July 2
 
 NAME
 High School
Weight
1.
Julian Tagg
Brecksville/OTC
120
2.
Jacob Lagoa
Ashtabula St. John 
170
3.
E'lan Heard 
LaSalle
138
4.
Nevan Snodgrass
Kettering Fairmont
160
5.
Bryce Hepner
St. Edward
126
6.
Logan Agin
 Lancaster
106
7.
Mick Burnett
Elyria
126
8.
Dylan Shawver
Elyria
113
9.
Cole McComas
Beaver Local
113
10.
Anthony D'Alesio
 Canfield
170
11.
Jimmy Carmany
Brecksville
126
12.
Jacob Padilla
Huber Heights Wayne
285
13.
David Cumberledge
 Ashtabula St. John
152
14.
Kevin Contos
Genoa
152
15.
Jax Leonard
Louisville
145
16.
Najee Lockett
St. Ignatius
160
17.
Brett McIntosh
Harrison
152
18.
Daniel Segura
Dublin Scioto
138
19.
Nolan Ray
Wauseon
126
20.
Kyle Rowan
Perry
106
 

Honorable Mention (Alphabetically):

Antoine Allen (LaSalle)

Conor Becker (Norhmor)

Gavin Bell (Beavercreek)

Jarrett Bischoff (Wauseon)

Lucian Brink (Coshocton)

Daniel Bucknavich (Midview)

Peyton Burgdorf (Firelands)

Jack Collins (Elder)

Nick Crawford (Canfield)

Zak Crissman (Akron SVSM)

Pino Dipierro (Berea-Midpark)

Dante DiTullio (Mason)

William Doepker (Elder)

Josh Dunn (Goshen)

Trey Finnearty (Circleville)

Cole Foor (Watkins Memorial)

Jake Hamulak (Chardon)

Ethan Hatcher (Brecksville)

Ethan Hernandez (Norwalk)

Logan Hoskins (Vandalia Butler) 

Noah Inboden (Nelsonville York)

Evan Kaeck (Wapakoneta)

Brian Kilbane (St. Edward)

Mason Kleinberg (Springboro)

Andrew Knick (Northmont)
Peyton Kostelic (Canfield)

Peyton Lane (National Trail)

Skyler Lasure (Beaver Local)

Antonio Lecki (Milbury Lake)

Dominic Laparo (Wadsworth)

Adam Luster (Massillon Perry)

Alec Maloney (Sandusky)

Brier Marthey (Tuslaw)

Tanner May (Carey)

Sam McNulty (Sandusky Perkins)

Max Millin (Massillon Perry) 

Dusty Morgillo (Genoa)

Wil Morrow (Patrick Henry)

Nick Nastasi (Kenston)

Ricardo Oviedo (Perrysburg)

Daniel Patten (Stow)

Gabe Phillips (Norwalk)

Deron Pulliam (Dublin Scioto)

TJ Rhamy (Patrick Henry)

Scott Richter (St. Edward)

Blake Robbins (Louisville)

Carlton Roberts (Rossford)

George Rozier (Akron Firestone)

Nick Sabin (Mentor)

Blake Saito (Olentangy Liberty)

Gavin Sampsel (Massillon Perry)

Andrew Shaffer (Graham)

Isaiah Stickley (Graham)
Jeremy Tracey (Mapleton)

Ethan Turner (Troy Christian)

Breslin Walker (CVCA)

Jake Williams (Massillon Perry)

Matt Williams (CVCA)

Cael Woods (West Holmes)

Isaiah Worthman (Dayton Chaminade-Julienne)

Blake Wright (Westerville North)