BOROFANOHIO.NET 

Subtitle

 
Class of 2019
January 4
 
Name
High SCHool
Weight
COllege CHOICE
1.
Connor Brady
Olentangy Liberty
152
 
2.
Jordan Crace
TBD
126
 
3.
Jordan Decatur
CVCA
126
Ohio State
4.
Carson Kharchla
Olentangy Liberty
170
 
5.
Dylan D'Emilio
Genoa Area
132
 
6.
Lucas Byrd
LaSalle
113
Maryland
7.
Gabe Tagg
Brecksville
132
 North Carolina
8.
Sam Dover
St. Edward
145
 
9.
Marco Regalbuto
Brecksville
138
 
10.
Luke Baughman
Wadsworth
138
 
11.
Ben Pasiuk
Carrollton
145
 
12.
Jacob Decatur
CVCA
106
Ohio State
13.
Michael North
Wadsworth
145
 
14.
Farouq Muhammed
Elyria
152
 
15.
Julian Sanchez
Genoa Area 
126
 
16.
Logan Heil
Brunswick
120
 
17.
Bryce Andonian
St. Edward
138
 
18.
Jake Canitano
Solon
120
 
19.
Christian Wayt
West Branch
113
 
20.
Tanner Jordan
Graham
113
 
21.
Connor McCrone
 Lake Catholic
126
 
22.
Jordan Ward
Moeller
132
North Carolina
23.
Oscar Sanchez
Genoa Area
113
 
       24.
James Limongi
Genoa Area
160
25.
Andy Garr
Aurora
138
 
26.
Angelo Rini
St. Edward
120
 
27.
Gary Wokojance
Barberton
182
28.
Michael Baker
LaSalle
195
 
29.
Gus Sutton
Austintown-Fitch
126
 
30.
Jack DelGarbino
Girard
285
 

Honorable Mention (Alphabetically):

Chris Anderson (Streetsboro)

Cameron Baird (Harrison)

Josh Bever (Ashland)

Dakota Blanton (South Central)

Garrett Bledsoe (LaSalle)

Caden Blust (Tiffin Columbian)

Dalton Burcher (Indian Valley)

Hank Carey (Streetsboro)

Caleb Carpenter (Liberty Center)

Niko Chilson (Rootstown)

Matthew Cover (Bay)

Cameron Dickman (Oak Harbor)

Chris Donathan (Mason)

Zach Dunn (Goshen)

Jackson Gear (Archbishop McNicholas)

Sam Glassco (Mason)

Jack Gorman (Aurora)

Walker Heard (Marysville)

Hudson Jump (Grandview Hts.)

Zach Larue (Akron Manchester)
Chris Langguth (Rootstown)

Adam Lenhoff (Indian Valley)

James Limongi (Genoa Area)

Jedidah Marlow (Western Brown)

Cole Mattin (Delta)

Will McGhee (Aurora)

Bradley Mendoza (Gibsonburg)

Wade Monebrake (Eaton)

Jacson Muldrew (Steubenville)

Cody Neece (Sheridan)

Hunter Olson (Akron SVSM)

Klay Reeves (Johnstown Northridge)

Anthony Rice (Steubenville)

Gavin Ritter (Wauseon)

Kyle Ryder (Tuslaw)

Johnny Shafer (Graham)

Jacob Sherman (Olentangy)

Simon Shirley (Harrison)

Trey Sizemore (LaSalle)

Beau Smith (Beaver Local)
Tyler Stein (Canfield)

Eddie Suber (Akron SVSM)

Jabari Thomas (Fairfield)

Jeff Thomas (Graham)

Xavier Torres (Wauseon)

Matt Zuckerman (Elyria)